O nás

Sme skupina Nepočujúcich žien a mužov. Niektorí z nás sú na materskej, dôchodku, či študujú. Upratovanie ponúkame ako príležitostnú prácu, ktorá nám pomáha zvýšiť príjem do našich rodín.
 
Kladieme dôraz na spokojnosť zákazníka, k čomu neodmysliteľne patrí profesionálne odvedená práca. Občas to ale nie je také ľahké ako sa povie a preto prosíme spočiatku i o trochu trpezlivosti. Veríme, že si k sebe nájdeme cestu. 
 

Prvé upratovanie

Naše služby sa snažíme prispôsobiť Vašim potrebám. 
Ak máte zájem o upratovanie, ale nemáte ešte predstavu, prosím neváhajte nás kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe.
 

Ako to prebieha?

Komunikácia s nami nie je nič zložité - niečo vieme odčítať z pier, treba však hovoriť v kratších vetách, pomáhať si ukazovaním, dať pozor aby ste nemali na tvári tieň. Nemusíte sa však báť, na prvé stretnutie príde aj zástupca Neziskovej organizácie EPIC, ktorá za nás rieši zmluvné a administratívne záležitosti.
 
Bežné upratovanie prebieha tak, že sa dopredu dohodneme, čo máme spraviť. Ideálne je ak máte napísaný zoznam na papieri aj u Vás doma. Takto budeme mať aj my, aj Vy prehľad, že sme na nič nezabudli. 

 

 

Kontakt

Nezisková organizácia EPIC
Panenská 29
Bratislava
811 03

0949 176 296 (Ela Klementová, N. o. EPIC) - sme aj na WhatsApp-e


Je prvým posunkom "mama"?

"Pochádzam z nepočujúcej rodiny, ja sama som však počujúca. Keď sa mi narodil syn, bol takisto nepočujúci. Od mala som ho učila posunky. Viete ake boli jeho prvé slová (posunky)? Vietor a lampa." Ten ľudský mozog mi je záhadou :)

Služba vznikla ako projekt ročného štúdia na Sokratovom inštitúte. V roku 2016 nás podporil Accenture Nadačný fond – Nadácia Pontis.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode